logo-mini

Poradenstvo

SKÚSENOSTI A PROFESIONALITA

Naši poradcovia a servisní technici sa už 30 rokov pohybujú v tejto brandži, vrátane rozsiahleho trhu v USA, kde pôsobí náš zamestnanec. Poznajú podmienky historických vozidiel a ich renovácií a tiež organizujú rôzne podujatia. Sú známi nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Svoje skúsenosti ponúkajú našim klientom a to nestranne, nezaujato, podľa aktuálneho stavu a ponuky na trhu s historickými vozidlami.

Naši zamestnanci vyhľadávajú a kupujú vozidlá u známich svetových predajcov, alebo na aukciách, všetko podľa požiadavky klienta a jeho náročnosti. Našim záujmom je, aby klient získal historické vozidlo za najnižšiu cenu. V prípade, že sa rozhodnete vozidlo predať, vieme Vám zabezpečiť aj túto službu a ponúkať vozidlo na predaj na Slovensku, ale aj v zahraničí, vrátane USA.

DISKRÉTNOSŤ

Naša spoločnosť zabezpečuje všetkým svojím zákazníkom diskrétnosť pri nákupe vozidiel, pri objednávaní a dovoze vozidiel. Pri rokovaniach s predávajúcimi sa zabezpečuje dôkladná anonymita kupujúceho, hlavne pri drahých a exkluzívnych veteránoch, pričom vozidlo preverujú experti, či nejde o repliku alebo skladačku, predávanú ako originál. Každú túto činnosť konzultujeme nepretržite so zákaznikom.