logo-mini

O nás

SKÚSENOSTI A PROFESIONALITA

Veteránom sa venujeme už viac ako 30 rokov a spolu s našimi poradcami a servisnými technikmi sa pohybujeme na európskych výstavach a aukciách, vrátane rozsiahleho trhu v USA, kde pôsobí priamo náš zamestnanec. Poznáme tématiku historických vozidiel a ich renovácií. Organizujeme rôzne výstavy a podujatia.. Svoje skúsenosti ponúkame našim klientom a to nestranne, nezaujato, podľa aktuálneho stavu a ponuky na trhu s historickými vozidlami.

Naši zamestnanci vyhľadávajú a kupujú vozidlá u známych svetových predajcov, alebo na aukciách, všetko podľa požiadavky klienta a jeho náročnosti. Našim záujmom je, aby klient získal historické vozidlo za najnižšiu cenu. V prípade, že sa rozhodnete vozidlo predať, vieme Vám zabezpečiť aj túto službu a ponúkať vozidlo na predaj na Slovensku, ale aj v zahraničí, vrátane USA.

DISKRÉTNOSŤ

Všetkým naším zákazníkom garantujeme diskrétnosť pri nákupe vozidiel, pri objednávaní a dovoze vozidiel. Pri rokovaniach s predávajúcimi sa zabezpečuje dôkladná anonymita kupujúceho, hlavne pri drahých a exkluzívnych veteránoch, pričom vozidlo preverujú experti, či nejde o repliku alebo skladačku, predávanú ako originál. Každú túto činnosť konzultujeme nepretržite so zákaznikom.